Сторінка соціального педагога

Соціальний педагог  ПРИШВА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

закінчила Чернігівський національний технологічний університет, 2016 р., спеціальність – соціальна робота. Здобула кваліфікацію магістр із соціальної роботи. Працює з 2019 року.

Соціальний педагог Пришва Юлія Олександрівна працює за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1_0E8JPrN1VFjsse1PKhkOi4JLR6s4Ifc?usp=sharing

 

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

 

 

 

       

 

БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

Проводячи акцію в навчальному закладі «16 днів проти насильства» соціальний педагог Пришва Ю.О. долучила до співпраці старшого інспектора Середино-Будського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумської області В Московко, який провів з учнями 9 класу лекцію на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». В. Московко зосередив увагу на тому, що сьогодні чимало злочинів вчиняються неповнолітніми, щороку кількість злочинів, нажаль зростає. Для більшості з них характерні такі риси поведінки як зневажливе ставлення до виконання своєї соціальної функції – навчання, набуття знань, також нерозвинутість почуття обов’язку та відповідальності; наявність великої кількості «зайвого часу» та невміння організувати вільний час; відсутність індивідуальних захоплень. До того ж, правопорушниками стають дедалі молодші особи. Багато хто вважає, що неповнолітньому ніщо не загрожує та він зможе уникнути відповідальності. Всі вищевказані недоліки впливають на ріст рівня злочинності серед підлітків, у зв’язку з чим важливим аспектом діяльності щодо захисту прав дітей є злагоджена та скоординована робота правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, використання новітніх методів та форм превентивної роботи з неповнолітніми, схильними до правопорушень, та контролю за особами, які потрапили у конфлікт із законом. Бесіда відбулася дуже насичена і діти мали змогу задавати будь-які питання з відповідної теми.

Comments are closed.