Шкільна бібліотека

завідувач бібліотеки Малярова Валентина Іванівна

    

       

Річний план роботи шкільної бібліотеки на 2021-2022 н.р.

Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

9 кл. конкурс

9 кл. повторне

Паспорт бібліотеки

Мотиваційне есе

Святковий вернісаж. Диво калинове, рідна наша мова

“Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”

В Опорному Середино-Будському ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1 пройшов місячник “Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”. На початку цього проекту здобувачі освіти висловили свою любов до рідного краю, взявши участь у параді читацьких думок “За що я люблю рідне місто?” Найактивнішими були учні 5-А, 5-В, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 11 класів.Молодші школяри змагались у конкурсі прислів’їв та приказок про рідний край. Емоційно освідчувались учні 2-А, 2-Б, 3-А, 4-А класів.    Також у бібліотеці можна було відвідати книжкову виставку “Я бережу твою природу, бо в мене, земле, ти одна”
Продовжуючи тему Краєзнавчого місячника учні 1-А, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б, 5-Б, 6 класів взяли участь у конкурсі віршів поетів-земляків “Краю мій!” Діти виразно декламували поезію Галини Майорової, Тетяни Гарг, Раїси Пономаренко, Людмили Мазур, а учениця 1-А класу Коленікова Кароліна прочитала вірш своєї сестри учениці 9-А класу Коленікової Влади “Рідне місто”.Здобувачі освіти 7-11 класів підготували фотовернісаж “Чудовий край чудової краси!”, а у фойє навчального закладу розмістився краєзнавчий паркан ‘Мій рідний краю, до тебе серцем лину!”
Наступний етап Краєзнавчого місячника…У шкільній бібліотеці Маляровою В.І. були оформлені: краєзнавчий вернісаж “Від роду до роду” та виставка літератури “Мій рідний край в поезії і прозі”. Всі бажаючі мали можливість “поринути” у чарівні слова письменників Серединобудщини й старовинні експонати рідного краю. Учні початкової ланки взяли участь у вернісажі розмальовок “Люблю свій край!”

По закінченню Краєзнавчого місячника бібліотекар Малярова В.І. провела екскурсію для першокласників “Дім, де чекає казка”. Жоден з дітей не залишився байдужим до книжок, ілюстрацій, вистав, які були в бібліотеці.Також Валентина Іванівна підготувала презентацію “Сумщина – моя маленька Батьківщина”, з якої учні дізналися багато цікавого та корисного про рідний край. Підсумком цього проекту стала благодійна акція “Подаруй бібліотеці сучасну українську дитячу книгу!”

Спасибі Валентині Івановні за гарні та захоплюючі заходи! Дякуємо класним керівникам, здобувачам освіти та їх батькам за участь у місячнику

Comments are closed.