Про школу

Опорний Середино-Будський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

Має найкращий рейтинг серед шкіл Середино-Будського району протягом багатьох років.
Опорна школа в районі з питань управлінської діяльності.
Школа управлінської майстерності керівників закладів освіти району.

Школа педагогічної майстерності вчителів із базових дисциплін.

Школа з високим показником участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін.

Звичайно, статистичні дані мало про що можуть сказати. У навчально-виховній роботі набирає значущості дух закладу, який живе не в стінах, не на папері, а в характері педагогів і від них переходить до характеру вихованців. Тому так важливо плекати особистість учителя навчального закладу, від якого залежить реалізація стратегії навчання та виховання.

Успіх діяльності навчального закладу зумовлюється позицією директора, стилем його роботи, компетентністю, рівнем стосунків із людьми. Директор володіє вмінням відчувати й розуміти шкільне життя в усіх його різноманітних проявах, майстерно встановлює причинно-наслідкові зв’язки між подіями й змінами, що відбуваються в школі, об’єктивно оцінює й узагальнює явища та факти педагогічної діяльності. На цій основі приймає управлінські рішення, здійснює творчий підхід до вирішення внутрішньо- шкільних проблем.

Значних зусиль директор докладає, щоб сприяти самоствердженню вчителя, учня, сім’ї на рівні колективу школи, міста, області, держави.

Сьогодні змінюється уявлення про учня, учителя, навчальний процес, керівника закладу, тому директор разом зі своїми заступниками використовує в роботі сучасні тенденції освітнього менеджменту, такі як:

  • відмова від авторитарного стилю управління й перехід до партнерства, демократії;
  • делегування повноважень;
  • організовує педагогічний колектив за принципом «ми всі робимо одну справу»;
  • постійне самовдосконалення.

Comments are closed.