Кафедра української мови та літератури

ТИМОХОВА ІРИНА ВОЛОДИМРІВНА
УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Закінчила Білоруський державний університет ім. В.І.Леніна, 1985 р., спеціальність – російська мова і література. Здобула кваліфікацію філолог. Працює з 1984 року.
Категорія: вища
Методична проблема – «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української словесності»
Класний керівник 11 класу
МІЩЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, 1993 р., спеціальність – російська мова та література. Здобула кваліфікацію вчителя російської мови та літератури. Працює з 1993 року.
Категорія: вища
Методична проблема – «Формування життєвих компетентностей на уроках української мови та літератури» 
Класний керівник 5-Б класу
НЕСТЕРЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА
УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Закінчила Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, 2014 р., спеціальність –   “Переклад (українсько-   російський). Здобула кваліфікацію перекладача. Вчителя мови (української, російської). Працює з 2016 року.
Категорія: спеціаліст ІІ категорії
Методична проблема – “Розвиток творчої особистості на уроках української мови та літератури засобами інноваційних технологій”
КОЛЕНІКОВА ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА
УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2005р., спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література. Здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. Працює з 2018 року.
Категорія: спеціаліст І категорії
Методична проблема – «Інтерактивні технології на уроках української мови та літератури»
Класний керівник 7-А уласу
ШАШКОВА ГАННА МИКОЛАЇВНА
УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М.Сергєєва-Ценського, 2001 р., спеціальність – українська мова і література. Здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. Працює з 2019 року.
Категорія: спеціаліст І категорії

Comments are closed.