Природничо-географічна кафедра

КОЗЛОВА НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА
УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ОСНОВ ЗДОРОВ’Я. Закінчила Ворошиловградський державний педагогічний  інститут, 1983 р., спеціальність – географія і біологія. Здобула кваліфікацію вчитель географії та біології. Працює з 1987 року.
Категорія: вища
Звання: “Старший учитель”
Методична проблема – «Формування екологічної культури учнів на уроках біології, в позакласний та позашкільній роботі” 
КАРПЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА
УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ОСНОВ ЗДОРОВ’Я. Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, 1988 р., спеціальність – біологія та хімія. Здобула кваліфікацію вчитель біології та хімії. Працює з 1988 року.
Категорія: вища
Методична проблема – «Робота з учнями здібними до навчання біології»  
ДАШКОВА ЮЛІЯ ІВАНІВНА
УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2011 р., спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології, практичного психолога у закладах освіти. Працює з 2011 року.
Категорія: спеціаліст
Методична проблема – “Любити діток всякими: талановитими, чи не дуже, веселими чи сумними, спокійними чи непосидючими. Спілкуватися з ними, виховувати й радіти.Бо дитина – це свято, яке триває доти, поки ти є разом з ним”
ПОНОМАРЕНКО ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ. Закінчила Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя, 2007 р., спеціальність – педагогіка та методика середньої освіти. Хімія. Здобула кваліфікацію вчителя хімії, основ екології та безпеки життєдіяльності.
Категорія: ІІ категорія
Методична проблема – «Виховання загальнолюдської моралі, громадської і соціальної відповідності через учнівське самоврядування»
МАЛЯРОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ. Закінчила Брянський  державний педінститут, 1983 р., спеціальність – біологія. Здобула кваліфікацію вчителя біології. Працює з 2015 року.
Категорія: вища
Звання: “Старший учитель”
Методична проблема – «Мотивація учбової діяльності учнів на уроках хімії»
ТРОФИМЕНКОВА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, спеціальність – географія та біологія. Здобула кваліфікацію вчителя географії та біології. Працює з 2017 року.
Категорія: І категорія
Методична проблема – «Інтерактивні методи на уроках географії»

Comments are closed.